O firmie

Przede wszystkim pasja…

 

Firma AMPER powstała w 2013 roku. Jej założycielem jest mgr inż. Tomasz Wer, absolwent POLITECHNIKI OPOLSKIEJ, na kierunku ELEKTROTECHNIKI w specjalności ELEKTROENERGETYKA, który uzyskał tytuł naukowy mgr inż. w 2012 roku.

Dzięki młodzieńczym zainteresowaniom oraz zamiłowaniu do elektryki postanowił stworzyć własną firmę, która będzie oferowała usługi na najwyższym poziomie. Zrozumiał, że zdobyte doświadczenie to nie wszystko by sprostać wymaganiom jakie stawia dzisiejszy rynek, dlatego też postawił na rozwój nie tylko osobisty, ale całego zespołu.

Jak sam mówi: ” Stojąc w miejscu nie tylko się nie rozwijasz, ale się cofasz”.

Wielka pasja do elektryki ukształtowała jego osobowość oraz sposób myślenia, które pozwalają mu tworzyć nieszablonowe rozwiązania, idealnie wpasowane w potrzeby każdego klienta.

Dlaczego My?

Firma AMPER posiada wieloletnie doświadczenie w branży oraz nieposzlakowaną opinię wśród swoich klientów. Na co dzień korzystamy z najnowszych technologii, sprawdzonych komponentów i rzetelnych dostawców. Nasza oferta jest elastyczna i dostosowana do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Nieustannie odkrywamy nowości rynkowe i wdrażamy je  w realizowanych projektach. Rozwój umiejętności zawdzięczamy systematycznemu uczestnictwu w szkoleniach branżowych i targach.  Stale poszerzamy zakres realizowanych usług. 

MISJA

Firma AMPER w oparciu o znajomość lokalnego rynku oraz unikalne doświadczenie oferuje usługi
najwyższej jakości, kreując tym samym wartość dodaną dla klientów stałych, jak i nowych.

WIZJA

Firma AMPER chce zostać liderem branży elektrycznej na rynku lokalnym pod względem jakości wykonywanych usług i zadowolenia klientów.

auta