Nadzór inwestorski nad robotami elektrycznymi

Firma AMPER oferuje usługi nadzoru inwestorskiego dla robót elektrycznych. Usługa skierowana jest do inwestorów budujących nowe, remontujących bądź modernizujących istniejące domy mieszkalne wielorodzinne, biurowce, zakłady przemysłowe, mosty, drogi, lotniska, obiekty handlowe i inne skomplikowane technicznie obiekty, na których obowiązek posiadania inspektora nadzoru nakładają w tym przypadku przepisy prawa budowlanego bądź nakaz wydany w pozwoleniu na budowę.

Usługę nadzoru świadczymy także dla wszystkich, którzy poprzez zatrudnienie inspektora chcą sprawdzać stopień zaawansowania robót i jakość ich wykonania.

Nasz kadra posiada gruntowną wiedzę politechniczną w zakresie instalacji i sieci elektrycznych, zna technologie ich budowy i może pełnić na budowie takie stanowiska jak kierownik robót elektrycznych czy inspektor nadzoru inwestora dla robót elektrycznych.

Budujesz dom lub obiekt i nie jesteś specjalistą od instalacji elektrycznych?

Nasz inspektor nadzoru inwestorskiego będzie reprezentował Twoje interesy na budowie!

Inspektor nadzoru nad robotami elektrycznymi

Zadaniem inspektora nadzoru inwestora jest dbanie o interesy inwestora na placu budowy. Wiedza z zakresu budowy instalacji i sieci elektrycznych pozwala nam dokładnie kontrolować realizację, tak aby efekt końcowy był zgodny z tym co zawierało pozwolenie na budowę, aby wszystko zostało wykonane zgodnie z obowiązującymi przepisami, obowiązującymi normami i zasadami wiedzy technicznej.

Inspektor nadzoru inwestora uczestniczy w odbiorach poszczególnych etapów budowy instalacji i wyposażenia elektrycznego budynku, zgłasza inwestorowi niedociągnięcia, które mogą umknąć uwadze niedoświadczonego inwestora. Może kontrolować rozliczenia i finanse budowy w zakresie prac elektrycznych / instalacyjnych.

Posiadamy odpowiednie wykształcenie techniczne, praktykę zawodową oraz uprawnienia budowlane wykonawcze i instalacyjne w zakresie sieci, instalacji, urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych. Dzięki temu nasi klienci mogą być pewni, że wykonana pod naszym nadzorem instalacja elektryczna spełnia przepisy Prawa Budowlanego, Prawa Energetycznego i związane z nimi Rozporządzenia wykonawcze.

 

 

Chcesz wiedzieć, ile będzie kosztować Cię nadzór inwestorski?

Skontaktuj się z nami, odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy kosztorys.

Tel. 889 565 561
E-mail: biuro@amper.opole.pl

Formularz kontaktowy